Кролевецький центр зайнятості провів заходи на підтримку вивільнюваних працівників

Суспільство | 14:30, 28.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Процеси, що пов′язані з адміністративно-територіальним реформуванням, суттєво впливають на ринок праці, зміну його структури, реорганізацію органів держуправління та місцевого самоврядування. Одним з наслідків цих масштабних загальнодержавних процесів є вивільнення надлишкової робочої сили. Кролевеччина в цьому питанні не стала виключенням. З початку  2021 року Кролевецька районна філія Сумського обласного центру зайнятості отримала повідомлення про можливі масові вивільнення 478 працівників з 9 підприємств та установ різних форм власності.

Позитивним моментом є те, що ця велика цифра потенційних безробітних не стала реальною, адже переважна кількість попереджених про скорочення співробітників була безболісно переведена в новостворені структури органів місцевого самоврядування. Та все ж частина економічно-активного населення втратить свої робочі місця.

З метою пом′якшення наслідків скорочення директор Кролевецької районної філії Сумського ОЦЗ Людмила Шумило та заступник директора Галина Чорненко провели ряд заходів із вивільнюваними працівниками  структурних підрозділів Кролевецької РДА ,районної і міської рад. Про це повідомляють на офіційній сторінці Кролевецької філії Сумського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook.

Під час зустрічей присутні були ознайомлені  з станом ринку праці та  комплексом заходів, які реалізовує служба зайнятості, аби звести до мінімуму ризики масового вивільнення працівників. Директор наголосила, що служба зайнятості готова вже зараз до  проведення профілювання осіб, які підлягають вивільненню,  щоб кожен фахівець був забезпечений кар’єрним супроводом та мав змогу отримувати оперативну інформацію з усіма пропозиціями роботи чи участі в інших програмах сприяння зайнятості.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: