Кролевецький Центр зайнятості проводить робочі зустрічі з депутатами

Суспільство | 13:00, 11.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

В останні дві декади окремим напрямком роботи директора Кролевецької районної філії Сумського обласного центру зайнятості Людмили Шумило стали  робочі зустрічі з депутатами новообраних рад різних рівнів. Таких зустрічей вже відбулося 9.

У ході зустрічей кожен з народних обранців виразив своє розуміння у тому аспекті, що економічна стабільність певної території прямо пропорційно залежить від «погоди» на локальному ринку праці, рівня зайнятості населення, доходів громади загалом, і кожного окремого її мешканця зокрема. Особлива роль  в цих економічних процесах відведена службі зайнятості.

Під час  конструктивного діалогу,  депутатів було   проінформовано про зміст послуг, які надає служба зайнятості, ситуацію на локальному ринку праці, вплив карантину на динаміку попиту на пропозиції на ринку праці, фінансову підтримку, надану Урядом та державною службою зайнятості місцевим роботодавцям та їх найманим працівникам  в період карантинних обмежень.

Крім того, Людмила Шумило окреслила перспективи співпраці й наголошувала на доцільності та необхідності підтримки в межах своїх повноважень соціальних ініціатив служби зайнятості, які сприятимуть збереженню існуючих робочих місць та розширенню сфери застосування праці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: