Виговська

“Кролевецький вісник” стає ТОВ: районку “відпустили” у вільне плавання

Реформи | 16:41, 21.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

На сесії Кролевецької районної ради, яка відбулася 17 серпня, було прийнято рішення “Про затвердження передавального акта”, яке фактично стало останнім на шляху роздержавлення районного друкованого засобу масової інформації.

Згідно з рішенням, було затверджено передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів редакції Кролевецької районної газети “Кролевецький вісник”. Згідно з актом, редакції передається усе майно, що є на балансі підприємства, окрім об’єктів нерухомості та земельної ділянки.

Як наголосив в.о. головного редактора районки Роман Стороженко, “Кролевецький вісник” є останнім в області серед друкованих засобів масової інформації, які реформувалися на першому етапі.

“У нас не має вибору, адже законодавець висунув вимогу: або до 1 січня 2019 року ми реформуємося, або ми вимушені будемо видання закрити і ліквідувати юридичну особу. Редакція районної газети буде перереформована у товариство з обмеженою відповідальністю, з відповідними повноваженнями і відповідальністю. Тематичне спрямування, як суспільно-політична газета і сама назва “Кролевецький вісник” буде збережена. На мій погляд, нічого особливо не зміниться, окрім організаційно-правової форми діяльності нашого підприємства”, – сказав очільник видання.

Нагадаємо, ще у березні 2016 році було прийнято рішення районної ради “Про реформування друкованого засобу масової інформації  і редакції Кролевецької районної газети “Кролевецький вісник”. Акт, який був прийнятий на сесії 17 серпня, разом зі Статутом нового підприємства, буде передано до державного реєстратора і “Кролевецький вісник” стане приватним суб’єктом господарювання. З цього часу газета буде роздержавленою. Її засновниками стане колектив редакції. Проте, згідно з вимогами законодавства, вона збереже назву, мову видання та спрямованість.

Фото з сайту Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: