«Кролевецький вісник» залишився недореформованим

Реформи, Суспільство | 11:06, 10.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

«На сьогодні Сумська область демонструє один з найкращих показників щодо роздержавлення комунальних газет та створення на їхній базі нових суб’єктів господарювання. В області з 21 комунальної газети 13 редакцій обрали перший етап роздержавлення, 8 – другий етап. З тих 13, що обрали перший етап реформування, 11 вже працюють як нові суб’єкти господарської діяльності. Недореформованими залишились обласна газета «Сумщина» та районна «Кролевецький вісник», – зазначив начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Сергій Над’ярний під час наради «Успішна реформа місцевої преси як невід’ємна складова розвитку і захисту національного інформаційного простору та свободи слова в Україні».

У міжрегіональній зустрічі взяли участь редактори та журналісти друкованих засобів масової інформації з Сумської, Рівненської, Волинської, Харківської областей та Києва. Повідомляє видання “SN”.

«Сумщина одна із перших областей, що розпочала швидкими темпами реформування комунальних видань, і досі демонструє найкращі показники – у відсотковому відношенні в лідерах по Україні», – звернувся до учасників зібрання заступник голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош.

Як розповів журналістам секретар Ради з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова при Президентові України Олександр Бухтатий, реформа ЗМІ, що наразі проходить у державі, дає шанс для відродження розвитку друкованих видань.

«Сумська область разом із Рівненською є лідерами щодо реформованих ЗМІ, – говорив він. – І я бажаю нашим журналістам працювати у незалежних виданнях, а нашим медіа – бути такими».

Як повідомила голова громадської організації «Асоціація регіональних ЗМІ Сумщини» Наталія Калініченко, це вже шоста зустріч міжрегіональної групи журналістів, які працюють над реформуванням ЗМІ. Раніше майстри пера вже побували в Рівненській, Донецькій та Луганській областях. А цього разу свої здобутки щодо реформування ЗМІ та співпраці з владою їм демонструє Сумщина.

Джерело: http://sumynews.com

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: