“Кролевецький вісник” зустрів 100-річчя в колі творчої сім’ї + Фото

Святкування | 19:19, 22.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 21 лютого, працівники “Кролевецького вісника” різних років, колектив, який зараз створює видання та гості свята відзначили 100-річчя районного видання, що випускалося під різними назвами протягом століття.

Були вручені Грамоти майстрам пера та працівникам редакції, відділу радіомовлення, друкованого підрозділу від керівництва районки, міської та районної рад, обласного осередку НСЖУ, районної ветеранської організації.

За сприяння приватних підприємців були виготовлені унікальні рушники на 100-річчя газети. Такий сюрприз влаштувала колегам Світлана Ляшенко, яка вже понад 25 років працює в редакції, а зараз очолює відділ. Їх було вручено головному редактору “Кролевецького вісника” Роману Стороженку та голові районного осередку НСЖУ Світлані Малиношевській.

У дружній, урочистій атмосфері зустріли 100 років. Вітали присутніх працівники районного Будинку культури, улюблений гурт – “Мальви”. Дарували один-одному вірші і найщиріші слова побажань, бажали процвітання районному виданню, його колективу і всім, хто допомагає створювати бренд – “Кролевецький вісник”!

 

Фото:  Володимира Германа

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: