Кролевецьким дітлахам заплатять за ялинкові прикраси

 Поділитися

Поділитися в

У Кролевецькій громаді оголошено Конкурс на кращу новорічну ялинкову прикрасу та атрибут Нового Року – «Новорічний подарунок місту». У ньому можуть взяти участь діти віком від 8 до 18 років.

“З огляду на карантинні обмеження, скоріш за все ми не зможемо збиратися масово біля головної ялинки, проте вона буде встановлена, кожен зможе її відвідати, дотримуючись протиепідемічних заходів. Нам усім потрібно трохи свята і щоб прикрасити наше місто, створити новорічний настрій, започатковуємо даний конкурс, в якому, на мою думку, діти залюбки приймуть участь, адже ми пропонуємо чимале заохочення, а створені їх руками прикраси, зроблять нашу ялинку унікальною”, – прокоментував ініціативу заступник Кролевецького міського голови В’ячеслав Жовтя.

Він також зауважив, що сьогодні, 27 листопада, на сесії, депутатський корпус Кролевецької міської ради підтримав дану ініціативу та проголосував за виділення коштів на забезпечення проведення святкового конкурсу. До того ж, додатково було виділено близько 100 тисяч гривень на встановлення центральної ялинки, придбання прикрас та гірлянд, новорічного облашування площі Свободи. Святкові деревця встановлюватимуться і в селах району, як зазвичай.

Конкурс проводить управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Кролевецької міської ради. До участі у ньому залучаються заклади загальної середньої та позашкільної освіти. Кожна дитина громади може взяти участь у святковому змаганні.

Для переможців конкурсу встановлено грошові винагороди у такому розмірі:

— перше місце — розміром 1 500 грн;

— друге місце — розміром 1 000 грн;

— третє місце — розміром 500 грн.

Вироби (новорічні іграшки, прикраси, атрибути) приймаються за адресою: вул. Франка №8, управлінням освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради, до 14 грудня 2020 року. Телефон для довідок: 9-57-69.

З Положенням можна ознайомитися за посиланням.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: