Ландшафтний парк «Сеймський» планують зонувати

Суспільство | 17:34, 25.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах, 27 квітня, відбудеться сесія Сумської обласної ради на яку винесено проект рішення «Про затвердження Проекту організації території регіонального ландшафтного парку «Сеймський», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів».

Один із розділів проекту включає схему функціонального зонування РЛП «Сеймський» на заповідну, регульованої рекреації та господарську зони.

Основним завданням заповідної зони є охорона, збереження та відновлення найбільш цінних природних комплексів. Згідно Закону України «Про природно-заповідний фонд України» режим цієї зони у регіональних ландшафтних парках відповідає вимогам, встановленим для природних заповідників.

Зона регульованої рекреації РЛП «Сеймський» – призначена для короткострокового відпочинку та оздоровлення населення, огляду особливо мальовничих і пам’ятних місць.

У межах господарської зони РЛП «Сеймський» проводиться господарська діяльність, спрямована на виконання покладених на РЛП завдань, знаходяться населені пункти, об’єкти його комунального призначення, а також землі інших землевласників і землекористувачів, включені до його складу, на яких господарська діяльність здійснюється з додержанням загальних вимог щодо охорони навколишнього природного середовища.

Проведенню функціонального зонування території РЛП «Сеймський» передувала робота по уточненню його меж на основі вивчення документації, яка стосується його створення. За її результатами, зокрема, в межі парку введено лісовий масив у Путивльському районі, який помилково не був позначений у межах парку; було визначено та відображено на карті лісові масиви, які, знаходячись у межах загального контуру РЛП, не входять до його складу; встановлено, що м. Путивль не входить до РЛП «Сеймський»; приведена у відповідність межа РЛП, що проходить вздовж лісових масивів ДП «Конотопське лісове господарство» та ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство».

Візуалізація функціонального зонування представлена на картографічній основі масштабу 1:100 000 в межах всього РЛП «Сеймський».

Джерело: The Sumy Post

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: