“Ластівка”, “Нова Українська школа”, ремонт об’їздної та лічильники – депутати ділили бюджет

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 19 червня, відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку та управління комунальною власністю (голова Сергій Малахов). Про це повідомили в Кролевецькій районній раді.

Після тривалого обговорення, депутати погодили виділення коштів:

  • 333,7 тис.грн. на закупівлю обладнання для початкових класів загальноосвітніх закладів району (інтерактивні комплекси, шафи для зберігання засобів навчання, осередки художньо-творчої діяльності, комплекти дитячої літератури, фліп-чарти, контейнери для зберігання роздаткового матеріалу, крісла, килими);
  • на встановлення єдиного вузла обліку газу з облаштувуанням засобами дистанційної передачіпоказників спожитого газу для Управління соціального захисту населення, фінансового управління Кролевецької райдержадміністрації, Кролевецької районної ради та міської АЗПСМ №3 Кролевецького РЦ ПМСД;
  • 300,0 тис.грн. га співфінансування обїздної дороги м.Кролевець;
  • покращення матеріально-технічної бази заміського ДОТ «Ластівка», всього на суму більше 56 тис.грн.

Багато клопотань головних розпорядників коштів депутатами постійної комісії були відхилені у зв’язку з відсутністю фінансового ресурсу районного бюджету та значним незабезпеченням на заробітну плату працівникам галузі охорони здоров’я.

Нагадаємо, незабезпеченість коштами медичної галузі району, станом на 12 червня, з урахуванням 100% виконання заходів економії, становить понад 7 мільйонів гривень, у тому числі по ЦРЛ – понад 6,5 мільйонів гривень, по ЦПМСД – 765 тисяч гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: