Lenovo thinkpad – ноутбуки та планшети, що користуються популярністю більше 25 років!
Поділитися в
Копіювати посилання

Шукаєте якісний, міцний, витривалий, зручний, ефективний та тихо працюючий ноутбук? Тоді варто звернути увагу на lenovo thinkpad. Лінійка цих портативних комп’ютерів не втрачає своєї популярності вже більше 25 років.
З історії ноутбуку-легенди
З 1992 по 2005 рік розробкою, виробництвом та продажем thinkpad займалася корпорація IBM. З 2005-го бренд придбала і продовжила розвивати компанія Lenovo.
Тільки до 2020 року у світі було придбано більше 100 мільйонів ноутбуків цього бренду.
Чому варто віддати перевагу саме lenovo thinkpad?
- Міцний і витривалий. Така комп’ютерна техніка не боїться падінь, ударів, тривалої роботи. Як показали випробування, цей ноутбук продовжував працювати навіть, коли по ньому проїхалась вантажівка, вагою 11 тонн! А матеріал, з якого створений корпус, використовується в авіації та гонках Формули1. Багато чого у thinkpad запозичено з автомобільних технологій. Приміром, датчик руху відслідковує переміщення ноутбуку в просторі. У випадку небезпеки, він автоматично зупинить жорсткий диск. А топові пристрої миттєво захищаються ударостійким коконом з магнієвого сплаву, як у спорткарах.
- Працює навіть в екстремальних умовах. Lenovo thinkpad довели свою працездатність на вершині Евересту, під водою океану і навіть у космосі!
- Ефективний, але тихий, бо лопаті внутрішнього вентилятора створені за принципом крил сови і мають унікальну конструкцію. За невеликої кількості обертів зберігає продуктивність, а охолодження потребує мало енергії.
- Стійкий до шпіонських програм. Крім сенсорного дисплею та сканеру відбитку пальців, ультрабуки відрізняються підсвіченням клавіатури, вбудованою камерою. Замість логіна та пароля може використовуватися індивідуальний відбиток пальця власника ПК, IR-камера дозволяє власнику розблокувати ноутбук поглядом і закриє від сторонніх очей, коли власник відійде. Спеціальний криптографічний чіп TRM 2.0 закодує кожен файл і захистить від несанкціонованого доступу навіть при втраті накопичувача, а роботу при цьому не уповільнює. Додатковим захистом для даних слугує ID-карта.
- Витривалий та економний. Для повного заряду батареї деяких моделей необхідна всього одна година. Цього досить для 20 годин роботи без додаткового живлення.
- 3 роки гарантії від виробника, який можна продовжити до 5 років. При цьому гарантія працює у 160 країнах світу. А терммін гарантійного обслуговування не перевищує п’яти днів!
- Сучасне оснащення. Lenovo thinkpad відрізняються зручною клавіатурою (так званий «метелик»), завдяки якій ноутбук компактний у закритому вигляді. Спеціальна форма канонічних кнопок з виїмками клавіатури забезпечують додаткову зручність та акцентування при натисканні. Суперчутливий тачпад не дратуватиме, коли користуєтесь клавіатурою без «миші».
- Стильний та гнучкий. Ноутбук Lenovo thinkpad міцний і високопродуктивний, але легкий. Це дозволяє успішно ним користуватись і у бізнесі, і в навчанні, і в дорозі, під час подорожей чи відряджень, одним словом – на ходу.
Яку модель Lenovo thinkpad обрати?
Варто подумати, у якій сфері найчастіше буде використовуватися ноутбук чи планшет. Враховуючи технічні характеристики, продуктивність, вони розрізняються за відеоадаптерами.
Одні більше підходять для відеомонтажу та 3D-графіки (відеоадаптер NVidia). Такий варто придбати дизайнерам, фотографам, відеографам, операторам чи архітекторам.
Для ігор та розваг краще обрати з процесором Intel.
А якщо потрібен недорогий варіант для повсякденного використання, студентам, учням, підійде з відеоадаптером AMD.
Де краще придбати?
В Інтернет-магазині stylus.ua можна обрати необхідну модель Lenovo thinkpad. Зручний онлайн-каталог, пошуковий фільтр сайту та компетентні менеджери магазину допоможуть визначитися з вартістю, технічними характеристиками, дизайном, операційною системою та комунікаціями. До речі, придбати ноутбук тут можна і в розстрочку.
Зручно, що у Києві придбати Lenovo thinkpad можна у фірмовому магазині, або ж зробити замовлення з доставкою в будь-який регіон України.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.