Ліквідувати РЛП “Сеймський” просять у Кролевецькому районі

Суспільство | 13:06, 13.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 13 грудня відбулася нарада робочої групи при голові Кролевецької районної державної адміністрації Олегу Кучерявому щодо внесення змін до Положення про комунальний заклад СОДА регіональний ландшафтний парк “Сеймський”.

В обговоренні даного питання взяли участь Камінський сільський голова Юрій Борщ, голова Кролевецької районної організації Українського товариства мисливців і рибалок Тетяна Кириленко, голова РДА Олег Кучерявий, депутат міської ради Володимир Демченко та інші. Кожен з них висловив своє бачення щодо діяльності на території району даної комунальної установи обласної ради.

Після тривалого обговорення різноманітних питань від землекористування до Положення про діяльність парку, було розроблено протокольне рішення. Зокрема, вирішено рекомендувати Сумській обласній раді винести на розгляд депутатів проект рішення про припинення діяльності юридичної особи РЛП “Сеймський”  шляхом його ліквідації, скасування рішень обласної ради від 1994 та 1995 років і виведення території Кролевецького району із земель парку, на підставі інвентаризації та наукового обґрунтування, за участю громадськості, внести зміни до площі РЛП “Сеймський”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: