Лісівники ДП “Кролевецьке ЛМГ” долучають молодь до відродження лісів

 Поділитися

Поділитися в

Учні Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О. Лукаша долучилися до весняної лісокультурної компанії, що проходить в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вісімнадцять учнів  взяли участь у посадці лісових культур. Про це повідомили у ДП “Кролевецьке лісомисливське господарство”.

Учасники акції здійснили заліснення  в Грузчанському лісництві на площі 1,9 га та висадили більше десяти тисяч сіянців сосни звичайної. Усі хлопці та дівчата дуже відповідально поставилися до цієї клопіткої роботи, подбали, щоб їхні сіянці були правильно посаджені та гарно прижилися.

Учні розповідають, що їм цікаво долучатися до створення лісових масивів, а потім спостерігати, як із маленьких тендітних пагінців виростають могутні дерева. А ще для дітей неабияк важливо відчувати свій вклад у збереження навколишнього природного середовища.

“Мета акції – це не лише відновлення лісового фонду, а й екологічно-просвітницька робота із учнівською молоддю. Учасникам заходу надзвичайно сподобалась акція. Вони залишились задоволені результатами своєї роботи та виявили бажання в майбутньому долучатись і до інших лісівничих заходів, які постійно проводяться в ДП «Кролевецьке ЛМГ»”, – зауважили на підприємстві.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: