Працівники ДП “Кролевецьке ЛМГ” відновлюють ліс використовуючи передові методи

 Поділитися

Поділитися в

 

З першими весняними промінчиками сонечка оживає від зимового сну красуня-природа.  І саме в цей час стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».  Щороку вона впевнено крокує й Кролевецьким краєм.

Лісокультурну кампанія й нинішньої весни активно розпочало ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство», яке очолює Олександр Посошенко.

За словами головного лісничого Миколи Дмуха, всього за весняний період лісгосп планує провести лісовідновлення на землях Держлісфонду на площі 103 га, доповнення лісових культур – на 120 га.  Буде посаджено майже 1 млн. штук сіянців, вирощених у розсадниках ЛМГ. Переважно це такі культури як сосна, дуб, береза.

“Перед посадкою сіянці викопують в лісових розсадниках, а кореневу систему вкривають шаром вологонакопичувача. Оброблені та відсортовані сіянці складають до ящиків та доправляють на місця створення лісових культур. Дерева висаджуються механізовано та в ручну”, – розповів головний лісничий.

Підприємство вже не один рік проводить механізовану посадку трактором агрегатованим саджальною машиною. Це економить не тільки кошти підприємства, а найголовніше – час.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: