Ліцензія на пальне: підприємцям розкажуть, як отримати дозвіл на виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомив на засіданні робочої групи при райдержадміністрації начальник Кролевецької державної податкової інспекції Сергій Сокол, з 1 лютого запроваджено ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.

З урахуванням зазначених змін, зберігання пального здійснюються суб’єктами господарювання всіх форм власності за наявності ліцензії. Ліцензії на право зберігання пального видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем розташування місць зберігання пального терміном на п’ять років.

“Суб’єкти господарювання, які здійснюють виробництво, оптовий, роздрібний продаж та зберігання пального, повинні отримати ліцензію на таку діяльність. Ці зміни запроваджено з метою скорочення обсягів тіньового ринку пального, збільшення податкових надходжень та покращення якості нафтопродуктів для споживачів”, – зауважили під час засідання.

Також, на нараді було наголошено на активізації роботи всіх правоохоронних служб і відділів Кролевецького  району з виявлення випадків незаконної діяльності автозаправних станцій.

Питання ліцензування усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним, буде розглянуто на семінарі для платників податків, організованому Конотопським управлінням Головного управління ДПС у Сумській області. Семінар відбудеться 11 лютого 2020 року в актовому залі управління ( м. Конотоп, пр. Миру 2, 5 поверх). Запрошуються  усі бажаючі суб’єкти господарювання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: