Лише 55 % населення району уклали декларації з лікарями первинної ланки

Медицина | 18:58, 7.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив головний лікар ЦРЛ Сергій Побивайло під час зустрічі з районною ветеранською організацією Кролевеччини.

Як зазначають в Кролевецькій Районній Організації Ветеранів, головний лікар розповів про хід реформи первинної медичної ланки та звернувся з проханням активізувати укладення декларацій з сімейними лікарями. На сьогодні лише 55% населення району оформили такі декларації і це не дозволяє повноцінно фінансувати первинну ланку коштами Національної служби здоров’я і призводить до необхідності  витрачати кошти місцевого бюджету на потреби медичної галузі.

Також Сергій Вікторович інформував про хід підготовки районної лікарні до реформування в наступному році та власне бачення місця ЦРЛ в системі створюваних в області госпітальних округів, про роль районної ради та міської об’єднаної громади в цих процесах.

Присутні активно вступали в дискусію з питань реформування медицини, проекту рішення обласної влади щодо створення в області госпітальних округів, стану медичного забезпечення населення та інше.

Фото ілюстративне

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: