Магія Кролевецьких рушників від родини Соловйових

Культура, Таланти | 16:25, 10.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Берегиня роду, член Спілки художників України, Почесний Громадянин міста Кролевець – Олександра Федорівна Соловйова, не дивлячись на свій поважний вік, працює і нині над створенням нових композицій кролевецьких рушників. Пише управління культури Сумської ОДА, – передає Regionews.sumy.ua

Донька – Тетяна Федосова, хоч і проживає в Харкові, але не перериває рушникову ниточку з своєю малою батьківщиною… В руках у мами шедевр – панно, автором технічного малюнку якого, є донька, талановита послідовниця справи батьків пані Тетяна. Її твори “Боже, родину збережи” та “Родина,” мабуть будуть окрасою цьогорічного Міжнародного літературно-мистецького фестивалю “Кролевецькі рушники”.

Побувати в родинному гнізді Георгія Сергійовича Соловйова, теж Почесного Громадянина нашого рушникового міста (який, на жаль, відійшов у вічність) – це набратись позитивної енергії добра і злагоди. Живописні роботи, якими прикрашені стіни оселі митців додають настрій і впевненість в кращому завтрашньому дні. Адже краса врятує світ!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: