Виговська

Майора Андрія Малюшина затверджено на посаду начальника Кролевецького відділення поліції

Офіційно | 14:57, 14.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 січня, перед особовим складом Кролевецького відділення поліції було представлено начальника відомства – майора поліції Андрія Євгеновича Малюшина, якого наказом від 10 січня 2019 року офіційно затверджено на посаді. До цього, з 12 листопада 2018 року він виконував обов’язки керівника Кролевецького ВП, а в правоохоронних органах працює з 2002 року.

Потиснув руку і поздоровив з призначенням Андрія Малюшина генерал поліції третього рангу, начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Микола Лушпієнко, який закликав всіх присутніх працювати наполегливо задля безпеки громадян – мешканців Кролевеччини, а особисто новопризначеному начальнику побажав стати не лише формальним лідером, а й неформальним, щоб достойно вести за собою колектив і мати довіру у населення.

Також привітали з призначенням на посаді Андрія Євгеновича керівники Кролевецького району та об’єднаної територіальної громади.

“Колектив у нас робочий і ми будемо працювати задля безпеки громадян, на їх захисті. Служу народу України!”, – сказав Андрій Малюшин.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: