Майже 800 осіб знайшли роботу на Кролевеччині

 Поділитися

Поділитися в

Про це розповіла в.о. директора Кролевецького районного центру зайнятості Людмила Шумило на апаратній нараді при голові РДА. Про це повідомляється на сайті Кролевецької райдержадміністрації.

 «Ситуація на районному ринку праці у 2017 році, не дивлячись на низький рівень зареєстрованого безробіття, відзначалася певною напругою, адже поряд з проблемами легалізації робочих місць на ринок праці впливали процеси внутрішньої та зовнішньої трудової міграції і величезний дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили, недостатній рівень оплати праці»,зазначила вона.

Торік послуги центру отримували 1202 особи, які мали статус безробітного, та 416 пошукачів роботи. У порівнянні з відповідним періодом минулого року чисельність безробітних зменшилася на 8,6%. За професійним складом 57 % складали  робітники; 27,7 %- службовці; 15,3 %- особи без професії. Склад безробітних за віком та статтю: 26,9% складала молодь у віці до 35 років; 33,6% – особи передпенсійного віку; 51 % клієнтів – жінки, 49%-чоловіки.

Минулого року отримали роботу ( у т.ч. за договорами ЦПХ та самостійно) 513 безробітних та 233 пошукачів роботи. Рівень працевлаштування безробітних склав 42,7%.

Із загальної чисельності зареєстрованих безробітних 543 осіб (45,2%) – громадяни, які неконкурентоспроможні на ринку праці та мають право на додаткове сприяння у працевлаштуванні. За звітний період за направленням центру зайнятості  працевлаштовано 165 безробітних, що мають додаткові гарантії.

До участі в громадських та інших видах робіт тимчасового характеру було  залучено 303 безробітних (25,2%). 97 осіб працювали на громадських роботах за кошти місцевих бюджетів та Фонду, решта – на роботах тимчасового характеру за кошти підприємств.  Загальна сума коштів, використана на оплату праці безробітних, склала 263,8 тис. грн., у т.ч. 151,7 тис. грн. місцевих бюджетів, 112,1 тис. грн. коштів Фонду. Загалом відпрацьовано 1279 людино/днів, середня тривалість участі безробітних у громадських роботах склала 13 днів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: