Майже кожна п’ята проба води у Кролевці не відповідає нормам

 Поділитися

Поділитися в

За даними спеціалістів Кролевецького районного лабораторного відділення Глухівського міськрайонного відділу, які були оприлюднені під час засідання районної комісії ТЕБ та НС, у Кролевці, в минулому році, із 186 проб, узятих з водопровідної мережі, 150 відповідають нормам, решта — із відхиленнями. Про це повідомляє газета “Неделя” з посиланням на “Кролевецький вісник”.

У колодязях із 36 проб — 17 не відповідають нормам.

“У 2017 році не відповідало нормативам: санітарно-хімічні дослідження: водопровідна вода — 15,9%; вода шахтових колодязів громадського користування — 72,4%. За мікробіологічними показниками: водопровідна вода — 6,4%; вода шахтових колодязів громадського користування — 3,7%. Враховуючи те, що більшість споживачів питної води проживає у місті, викликають занепокоєння незадовільні показники якості питної води по місту (не  відповідали вимогам за санітарно-хімічними показниками 19,4% проб водопровідної води та 54,8% — шахтових колодязів громадського користування; за мікробіологічними по- казниками не відповідало нормам 12,6% проб водопровідної води та 5,8% — шахтових колодязів громадського користування)”, –  йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за останні два роки на ремонт водопроводів у Кролевці витрачено понад 3,5 млн гривень. У бюджеті міської ради (ОТГ) на цей рік закладено кошти на капремонт водопровідних мереж у сумі 65 тисяч гривень та на капітальний ремонт водогону “Подолово” (50 тис. грн. – водонапірна вежа та 150 тис. грн – кап. ремонт ділянки водогону на перехресті вулиць Андріївська та Промислова). Понад 100 тисяч гривень заплановано використати на очищення та благоустрій колодязів по місту.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: