Марійці Кудояр терміново потрібні 10 тисяч гривень на МРТ

Допоможемо разом | 19:40, 4.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Зараз у п’ятирічної Марійки, про завзяту боротьбу якої ми вже неодноразово писали, спостерігається ремісія. Вона активно тренується, займається з реабілітологом після перенесеної операції з видалення злоякісної пухлини. Мама спеціально переїхала в Шостку, щоб дівчинка регулярно могла проходити необхідні заняття. За цей час вона підросла, зміцніла, досягла результатів: самостійно сидить, стоїть, уже потихеньку ходить по доріжці.

Мама ділиться секретом, що маленька принцеса закохалася! До спортзали ходить її друг, який дуже дівчинку надихає на нові звершення. При ньому заняття проходять результативно, Маша старається зі всіх сил. Про це повідомляють у виданні “Неделя”.

Однак, як і раніше, кожні чотири місяці М. Кудояр повинна обов’язково проходити МРТ. Процедура займає більше години, при цьому дитина має не рухатися, тому її роблять під наркозом. Таких МРТ Марійка пройшла до двох десятків, кожного разу це неабиякий стрес для організму. Так, вона ледь відійшла від останнього наркозу. Майже цілий місяць потому навіть не повзала, погіршилася динаміка реабілітації.

– Ми мали заплановану процедуру на кінець березня, однак лікар днями повідомив, що може прийняти нас 11 числа. Під його наглядом Маша спробує пройти МРТ без наркозу. Тому нам дуже-дуже терміново потрібно зібрати 10 тисяч гривень на це обстеження в Полтаві, – ділиться мама Ірина.
• Реквізити:
Карта ПриватБанку 4149 4991 3168 7954 Отримувач-Кудояр Ірина Анатолівна.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: