Матір з повнолітньою донькою живуть практично на смітнику + Відео

Суспільство | 12:31, 23.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Голова вуличного комітету Світлана Барильникова, у підпорядкуванні якої знаходиться і вулиця Прорізна у Кролевці, виклала відео будинку, в якому проживає жінка, що ймовірно зловживає алкоголем та її повнолітня донька. Подвір’я будинку і саме житло інакше, як смітником не назвеш.

“Двом безпомічним жінкам потрібна адресна допомога, які не можуть з цим впоратися. Вони ” проживають” в жахливому становищі: без газу, води, світла. Хвора мама та донька. ” Житловий” будинок обслуговується ЖЕКом. Шановний мер, пане Бобровицький, шановні народні обранці, депутати, як можна вирішити таку проблемочку? Куди звертатись голові вуличного комітету? На ” Говорить Україна” чи “Один за всіх”????!!!! Страждають потерпілі сусіди, за цим спостерігають діти, жахається вся вулиця. Підскажіть, людонькі добрі, що з цим робити? Мовчати вже досить…”, – написала Світлана у ФБ.

Як розповів т.в.о. начальника управління ЖКГ міськради Андрій Петренко, дане житло є комунальним, яке надавалося свого часу ще матері цієї жінки з донькою. Вони там прописані, проте житло не приватизоване. Договір на обслуговування вони не укладали і нізащо не платять. Сусіди постійно жаліються на них, проте зрушити з місця ситуацію не вдається. Комісійно було обстежено, як використовується комунальне майно, з жінками мали розмову, проте нічого не змінилося. Без бажання самих проживаючих у міської влади немає достатнього впливу на ситуацію.

Україна. Кролевець. вул. Прорізна.Бойові дії у нас не проходять. На це не можна не звернути увагу. Зима на носі. Двом безпомічним жінкам хворій матері та донці потрібна терміноваадресна допомога, які "проживають" в жахливомустановищі без світла, води, опалення… Будинок обслуговується ЖЕКом. Шановний мер пане Бобровицький, шановні обранці, народні депутати, що робити в такому разі? Куди звертатись голові вуличного комітету, в які двері стукати? Страждають потерпілі сусіди, за цим спостерігають діти, жахається вся вулиця. Може це інформація для передач " Один за всіх" або "Говорить Україна"? Мовчати далі не можна….

Опубліковано Светланою Барыльниковою Понеділок, 22 жовтня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: