Медики Кролевеччини страйкують + Фото

Медицина, Страйк | 19:09, 19.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Медики Кролевецької центральної районної лікарні взяли участь у Всеукраїнській акції протесту під стінами Кабінету Міністрів України. Відбулася дана подія 17 жовтня.

Змушені працівники медичних установ країни, зокрема і Кролевецької лікарні, страйкувати на захист своїх прав, задля виплати боргів із заробітної плати, та проти реорганізацій і скорочення робочих місць.

Головними гаслами стали: “Борги із заробітної плати – ганьба для Уряду!”, “Робочі місця і гідна зарплата – працюємо в Україні!”, “Фінансуй медицину, щоб не загубити країну!”.

Щоб підтримати медиків району, сьогодні, 19 жовтня, на сесії Кролевецької районної ради депутати одноголосно підтримали звернення до Верховної Ради України, народних депутатів А.Л. Деркача, І.Ф. Молотка та Кабінету Міністрів України щодо недопущення подальшого загострення ситуації з виплатою заробітної плати працівникам Кролевецької ЦРЛ, сприяння виділення додаткових коштів медичної субвенції з державного бюджету на покриття незабезпеченості фонду оплати праці в сумі 4,596 млн.грн.

Фото Светлана Пугач

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: