Медики Кролевеччини ще не отримали обіцяних 300% надбавок за лікування коронавірусної інфекції

Медицина | 21:07, 5.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

На сьогодні, анонсованих виплат у 300 % зарплати фахівцям Кролевецьких медичних закладів, які борються з COVID-19, так і не виплачено.

Як розповів нашому виданню головний лікар Кролевецької ЦРЛ Сергій Побивайло, на сьогодні медичним працівникам, що лікують людей від коронавірусної інфекції, не виплачено додаткових коштів за п’ять днів березня та квітень цього року.

“Міністерство говорить, що кошти за квітень будуть виплачуватися згідно окремого пакету послуг на лікування пацієнтів з COVID-19 з НСЗУ, але сьогодні лише була прийнята відповідна Постанова Кабміном, яка регламентує дані виплати. Нам обіцяли, що до кінця тижня з медиками мають розрахуватися за лікування коронавірусної інфекції за кілька днів березня та квітень. Ще до кінця не зрозуміло, як ці кошти будуть прораховуватися, щоб говорити про суму, яку заборгували медичним працівникам Кролевецької ЦРЛ та інших закладів охорони здоров’я району. За п’ять днів березня – це близько 65 тисяч гривень, ці кошти вже в області і мають бути виплачені найближчим часом”, – сказав головлікар.

Він зауважив, що Кролевецька ЦРЛ разом з районною владою звернулися до обласного управління охорони здоровья щодо даних виплат.

Як повідомили на Урядовому порталі,  МОЗ ініціювало підвищення зарплат медикам, які борються з COVID-19 на 300%. Виплати за березень здійснюватимуться через механізм медичної субвенції і вже пішли в регіони. При цьому виплати з квітня і далі відбуватимуться через НСЗУ. Загалом, медичним закладам, які лікують пацієнтів з коронавірусом, виділено майже 15,8 млрд гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: