Мер Глухова: «Я думав, що ми будемо жити в Європі, а після 4-х років я зрозумів, що живемо ми в банановій республіці»

 Поділитися

Поділитися в

Мер Глухова Мішель Терещенко, який оголосив про відставку, без запізнення з’явився на чергове засідання міськради, призначене на 14:00. У зв’язку з його резонансною заявою про дострокове звільнення від обов’язків міського голови, на сесію приїхали представники рейтингових каналів України, журналісти обласних та регіональних видань. Підтримати Мішеля зібралися небайдужі місцеві активісти. Про це повідомляє місцеве інтернет-видання Глухів.INFO.

Трибуни, призначені для депутатів опозиційних партій, були і раніше порожніми. Що це – навмисне саботування або відсутність з поважної причини – залишається не ясним.

Витримавши невелику паузу, після гімну, мер почав свою промову. Мішель висловив подяку городянам, які голосували за нього, подякував своїй команді…

«Я не бачу Європейського майбутнього для України. Далі так продовжуватіся не може», – заявив мер. З жалем в інтонації він сказав: «Я думав, що ми будемо жити у Європі, а після 4-х років я зрозумів, що живемо ми в банановій республіці».

Очевидними проблемами, які заважають Мішелю Терещенко продовжувати виконувати обов’язки мера, він назвав «незламну корумповану систему» ​​і демонстративний протест депутатів-опонентів у питанні затвердження міського бюджету.

Місцеві активісти в особі скромної кількості пенсіонерів скандували: «Мішель, Мішель, Мішель!». Троє з них виступили з промовою на підтримку мера, після чого Мішель перейнявся оптимізмом і навіть розповів анекдот.

Підсумувавши засідання, міський голова нагадав про написане в заяві і в черговий раз звинуватив в некомпетентності опозиційних депутатів: «Вони взяли Глухів у заручники, місто паралізоване».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: