Мер Кролевця взяв під особистий контроль питання опалення СШ № 3

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 18 січня, на 9 сесії депутат міської ради Віктор Лехман підняв питання температурного режиму в навчальних закладах, зокрема його звернення стосувалося Кролевецької спеціалізованої школи № 3.

«Прийняли ми до громади заклади освіти, але прийняли і проблеми. Мова йде про те, що у СШ № 3 у кабінетах 12-14 градусів. На сьогодні це найхолодніша школа. І це стабільна ситуація. Діти не хочуть ходити до школи. Питання ще й полягає в тому, що на утеплення цієї школи практично не виділялися кошти. Лише в минулому році, за сприяння народного депутата Андрія Деркача, проблема почала вирішуватися. Ще звертаюся до Наталії Володимирівни, щоб улагодили ситуацію нездорової конкуренції між директорами шкіл» – зауважив виступаючий.

Начальник управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради Наталія Діброва наголосила, що допомогти третій школі у вирішенні даного питання можна, якщо вона виграє конкурс «Опорна школа», після чого держава виділяє значні кошти, і на утеплення в тому числі.

«У нашому випадку, наприклад, опорною може стати СШ №3, а філіями до неї НВК №4, Грузька і Реутинська. ІІІ ступінь буде тільки в опорній школі, але вона, у звязку з новим законом, буде профільною. Можливий такий варіант», – наголосила вона.

Міський голова Олександр Бобровицький пообіцяв взяти цю ситуацію під особистий контроль.

Нагадаємо, у 2017 році на заходи з енергозбереження по СШ № 3 було виділено з державного бюджету субвенцію у сумі 290 тисяч гривень та 9 тисяч гривень з районного бюджету, як співфінансування, за програмою соціально-економічного розвитку окремих територій. А також, 17 листопада минулого року, Кролевецька районна рада прийняла рішення про виділення ще 150 тисяч гривень на утеплення даної школи.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: