Мер Кролевця залишився без заступників

 Поділитися

Поділитися в

З 1 березня, згідно з затвердженим штатним розписом апарату виконавчого комітету Кролевецької міської ради, міський голова Олександр Бобровицький залишився без заступників.

“Я вважаю, що структура заступників міського голови – це пережиток старої системи Радянського Союзу. Адже основна робота, якщо мене не має на місці, лягає на секретаря міської ради. Саме вона виконує обов’язки голови. Мені “портфелі підносити” не потрібно. Кожен повинен відповідати за свою роботу. Ставити власний підпис і відповідати за це. А так виходить, що за все відповідає міський голова. Головне в цьому рішенні – це персональна відповідальність кожного за свій сектор роботи”, – прокоментував Олександр Бобровицький.

На сьогодні, у штатному розписі апарату виконкому міськради, без врахування відділів, секторів та старостинських округів значаться: Кролевецький міський голова, секретар міської ради та секретар керівника.

Нагадаємо, 1 лютого вже колишній заступник Кролевецького міського голови Сергій Хоменко призначений начальником управління житлово-комунального господарства, будівництва та комунальної власності. А з 1 березня В’ячеслав Жовтя став керівником новоствореного відділу економічного розвитку та інвестицій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: