Мер Кролевця заявляє про тиск з боку правоохоронців

 Поділитися

Поділитися в

28 вересня, на засіданні сесії міської ради, після інформування депутатського корпусу про роботу Кролевецького районного відділу поліції, до начальника відомства Олега Перехода зверталися присутні з різними питаннями.

Також, своє запитання очільнику поліціянтів задав і директор ТОВ «Гідрокомбуд» Сергій Мачульський, якого на засідання запросив міський голова. Йшлося про розслідування Кролевецьким ВП трьох кримінальних справ з використання бюджетних коштів на інфраструктурні проекти громади. Це ремонтні роботи на дорогах по вулицях Виноградова та Стуса, а також покрівлі Реутинського Будинку культури (2016 рік).

«Вже тривалий час ведеться слідство з вилученням документів, опитуванням свідків і навіть непричетних людей. У судовому порядку вилучаються документи, а судами різних районів приймаються рішення, що суперечать одне-одному. Вимагають документи, яких у нас по закону не повинно бути. І це вже тягнеться дуже довго. Постійне втручання в нашу роботу, заважає веденню бізнесу», – заявив Сергій Мачульський.

Серед депутатів неоднозначно сприйнялася дана інформація, зокрема Євген Тригуб зазначив, що розслідування і ведення справ – це діло правоохоронців та судів, а не депутатів. Заперечив йому Віктор Лехман, адже на його думку, дані питання стосуються бюджетних коштів, які виділяли на об’єкти саме депутати, тож вони повинні знати про ситуацію, що склалася.

Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький зауважив, що дане питання задається очільнику поліції, щоб зробити цю справу максимально прозорою, адже від міської ради, як третьої сторони по справах, надані всі документи і пояснення, проте справа вже довго тягнеться, тим самим відволікає працівників й особисто мера від роботи. «Ми просимо лише пришвидшити розгляд даних справ, адже складається враження, що дане питання набуває політичного забарвлення. На мою думку – ці справи заведені, щоб здійснювати тиск на мене, як міського голову», – сказав мер.

«Також у 2017 році заведена справа по Генеральному плану міста, проте до розробки даного плану і використання коштів на його виготовлення я не маю відношення, адже це було ще до моєї каденції. Продовжили роботи по Генплану лише після створення відповідних відділів у 2018 році. А кримінальна справа по ремонту вул. Стуса – це ті ж самі роботи, що і по Воїнів-Інтернаціоналістів, які через Prozorro знову виграло теж саме підприємство. Це що знову буде кримінальна справа? Як тоді в нашому місті щось робити? Чи може хтось не хоче благополуччя нашому місту? Залишилось підкинути мені наркотиків чи зброю, щоб вже зовсім прибрати мене зі шляху», – не стримав емоцій міський голова.

У свою чергу начальник Кролевецького відділення поліції Олег Переход сказав, що деталі кримінальних проваджень він не може розповідати на загал, адже ще ведеться слідство. Якщо ж сторони процесу вважають, що у діях поліції є недоліки чи здійснюється тиск з їх сторони, то вони мають право звернутися до прокуратури та суду, щоб оскаржити дії правоохоронців і встановити нагляд за додержанням законодавства і прав учасників кримінальних проваджень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: