Мер Львова Андрій Садовий завітав до Глухова

 Поділитися

Поділитися в

28 грудня, на запрошення міського голови Мішеля Терещенка, до Глухова завітав Андрій Садовий– мер міста Львів, лідер парламентської політичної сили.

Андрій Садовий приїхав не з порожніми руками, а з гостинцями. Мер міста Лева дав пояснення доброзичливому жесту

Львів є містом, що відіграє роль форпосту західних кордонів України. Глухів стоїть на сторожі Східних. Ми однаково переймаємось збереженням цілісності нашої держави. Але клімат у Львові більш м’який і теплий, ніж у Глухові. Тож, я хочу привітати з Новорічними святами свого колегу, мера Глухова, Мішеля Терещенка, та подарувати йому теплий шарф, адже саме такий подарунок скріплює дружні стосунки та зігріває тіло й душу в зимову негоду

У свою чергу міський голова Глухова похизувався тим, що на українському ринку товарів із льону й конопель Глухів займає почесне перше місце та передав у подарунок ексклюзивну продукцію з сировини, вирощеної саме в Глухові.

Також Андрій Садовий зустрівся з активістами, волонтерами та небайдужими глухівчанами. Як зауважують на сайті Глухівської міської ради – Спілкування було дуже емоційним, проникливим, змістовним.

Наостанок, очільник Львова висловив своє бажання допомогти громаді Глухова реалізувати низку проектів, серед яких – місцева студія радіо-FM, спонсорська допомога для відкиття нового сучасного ЦНАПУ, залучення інвесторів і кращих педставників малого та середнього бізнесу до Глухова.

Джерело: Глухів.INFO

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: