Виговська

Мешканці Грузького перекрили трасу “Шостка – Кролевець” вимагаючи ремонту дороги

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 10 травня, на виїзді з села Грузьке зібралися місцеві мешканці і перекрили трасу “Шостка – Кролевець”. Вони вимагають проведення ремонту дороги від траси до центру села, яку, за словами учасників даної акції, розбили лісовози та вантажні автомобілі дорожників, які беруть в селі пісок для ремонту міжрегіональної дороги.

Як зазначив староста Грузчанського округу Павло Вихрицький, люди обурені тим, що центром села їдуть лісовози місцевого лісгоспу, хоча у них є об’їзні дороги, та й автомобілі дорожньої служби, возячи пісок, розбивають дорожнє полотно.

“Грузчани зібралися, щоб привернути увагу до нашої проблеми. Пісок береться, і великими, важкими автомобілями розбиваються наші дороги, а ремонт ніхто не робить. Хотілося б, щоб відповідні служби звернули на це увагу і покращили стан дороги до центра села. У минулому році кілька ямок залатали щебнем, хоча скоріш за все то було просто будівельне сміття, проте з того ремонту не залишилось і сліду”, – говорить місцевий мешканець Анатолій.

Дану ситуацію прокоментував і голова Кролевецької райдержадміністрації Олег Кучерявий, який зустрівся з учасниками акції: “Під час проведення ремонтних робіт на автодорозі “Шостка – Кролевець” були домовленості у органів місцевого самоврядування, районної державної адміністрації про те, що служба автомобільних доріг відремонтує під’їзну дорогу від траси “Шостка – Кролевець” до центру села Грузьке – це близько 1,4 кілометри. У минулому році певні роботи були виконані, але, я погоджуюсь з жителями села Грузьке, що роботи виконані у недостатній кількості. Сьогодні дана частина дороги потребує додаткового ремонту. Тому ми будемо звертатися до служби  автомобільних доріг, щоб на цей рік в план ремонтів була включена дана частина дороги. Коли ми проведемо перемовини, інформація буде додатково повідомлена”.

Блокування траси “Шостка – Кролевець” носило короткостроковий характер. Рух автомобілів було повністю відновлено практично за годину. За правопорядком слідкували працівники Кролевецького відділення поліції.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: