Мешканці вулиці І.Дударя в Кролевці нажахані місцевими гульвісами

Суспільство | 12:23, 30.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

До редакції нашого видання звернулися мешканці вулиці Івана Дударя (колишня вул. Петровського), яким вже урвався терпець від витівок місцевої молоді, що взяла за звичку гучно і до ночі відпочивати на зупинці, що навпроти колишньої ткацької фабрики.

Тієї вулицею вже давно не ходять ні маршрутки, ні рейсові автобуси, проте зупинка, яка знаходиться в аварійному стані, манить до себе юних гульвіс. На молодь не впливають ні прохання, ні погрози викликати поліцію та й звернення до правоохоронців не вирішило проблему.

Як розповіли місцеві мешканці, вони вже неодноразово зверталися як в поліцію, так і до міської влади. Просили демонтувати аварійну зупинку і навіть отримали відповідь від міськради, що найближчим часом болюче питання буде вирішене.

На сьогодні, доки питання “вирішується, про спокійний відпочинок жителі вулиці Дударя лише мріють. “Останнього разу, на днях, коли вже не сила було терпіти крики молоді, яка дуже вже розгулялась, вийшла зробити зауваження і так моторошно стало, а як що зроблять чи вікна поб’ють? Хто захистить?”, – пожалілася мешканка вулиці Ніна.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: