Виговська

Мешканці вулиці Шевченка обурені станом дорожнього покриття

Дороги | 17:01, 10.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вулиця Шевченка – одна з найдовших за протяжністю у Кролевці. На даній вулиці знаходиться приватний сектор, а також тут розміщений один з найбільших храмів – Спасо-Преображенська церква, комунальні підприємства міста: ЖЕК та водоканал і приміщення колишнього ремонтно-механічного заводу, де провадить свою діяльність місцевий підприємець.

Дорожнє покриття даної вулиці різне, від асфальтного до грунтового. Попід церквою, на дорозі, зустрічаються ями, але стан дороги не такий критичний, як далі по вулиці.

“В останнє наша дорога нормально ремонтувалася ще за часів роботи ремзаводу, а потім лише частково засипали ями, що з часом робило дорогу ще більше розбитою. Кілька років тому Слюсар (приватний підприємець Олександр Слюсар – ред.) щось трохи на дорогу дав, зробили, але вже й не видно того ремонту. Після дощу у нас ні проїхати, ні пройти неможливо. Ми звертаємося і до нашого депутата (депутат міської ради Дмитро Ковальов – ред.), і в міську раду, обіцяють, щось підсипають, але це вже не допомагає. З кожним ямковим ремонтом і підсипкою, дорога ще більше розбивається”, – скаржаться  місцеві мешканці.

Зауважимо, що в цьому році, рішенням Кролевецької міської ради було внесено зміни до Програми благоустрою населених пунктів, де передбачено 3 мільйони гривень на ремонт дороги по вул. Василя Стуса та Виноградова за рахунок вільного залишку міського бюджету. Також, на вулицю В. Стуса передбачено 2 мільйони гривень з держбюджету. Ремонт вулиці Шевченка обіцяють, але коштів ще не передбачено на дані роботи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: