Виговська

Мешканців Кролевеччини обмежують у правах за несплату аліментів

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькому районному відділі державної виконавчої служби, 69 жителів Кролевеччини, які мають заборгованість зі сплати аліментів більше шести місяців, були обмежені у праві керування транспортними засобами, виїзду за межі України, полювання та користування зброєю.

У зв’язку із застосуванням до боржників-аліментників примусових заходів, на користь дітей району було  стягнуто  майже 135 тисяч гривень.

“Є й позитивні випадки, коли, маючи заборгованість зі сплати аліментів у сумі 11 тисяч гривень, батько-боржник одумався і сплатив на 4 тисячі більше. Хоч і з нагадування державних виконавців, проте, чоловік подбав про власну дитину, та зобов’язався надалі не допускати несплат”, – зауважила начальник відділу Наталія Халепа.

За невиплату аліментів на 24 боржників направлено до суду  протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.183-1 КУпАП.

У відділі нагадують, що органами юстиції на Сумщині складено 566 протоколів та 34 боржника відпрацьовують свої борги перед дітьми на суспільно-корисних роботах і перші суми вже перераховані стягувачам. Завдяки злагодженим діям державних виконавців у області протягом року стягнуто понад 41 мільйон гривень аліментів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: