Виговська

Міграційна служба не штрафуватиме в карантин

Суспільство | 18:54, 10.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Кролевецький районний сектор Державної міграційної служби в Україні повідомив, що служба не застосовуватиме штрафних санкцій через несвоєчасне звернення до підрозділів ДМС у період карантину.

Міграційна служба робить усе можливе, аби громадяни на період проведення в Україні карантинних заходів утрималися від відвідування підрозділів ДМС та мали можливість вирішити свої питання дистанційно.

Відтак, під час карантину до суб’єктів звернення не застосовуватимуться жодні штрафи у зв’язку з несвоєчасним зверненням для оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки), несвоєчасним вклеюванням фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку або порушенням міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства, які на законних підставах перебувають в Україні.

Водночас особи, які уже здійснили попередню оплату адміністративних послуг, матимуть можливість скористатися сплаченою квитанцією після закінчення карантину.

Натомість Міграційна служба нагадує, що у цей період до ДМС можна звернутися дистанційно:
 з допомогою сервісу ДМС «Приймальня електронних звернень громадян» – (офіційну відповідь обов’язково буде надано у строки, передбачені Законом України «Про звернення громадян»);
 звернувшись у коментарях під дописами на офіційній Facebook-сторінці ДМС України;

– зателефонувавши на телефонну лінію ДМС за номерами телефонів (050) 138-29-11, (096) 915-00-28, 05453- 9-56-79 (Кролевецький РС УДМС), або на «гарячі лінії» обласних управлінь ДМС – всі актуальні контакти вказано на офіційному веб-сайті за лінкомhttps://bit.ly/2UbkskF

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов’язкового відвідування підрозділу ДМС, просимо вас дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ:

– користуйтеся захисною маскою та дезінфікуючими засобами;
– не створюйте скупчення людей у підрозділі. Пам’ятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри);

– уникайте контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.

 Якщо ж ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, обов’язково залишіться вдома та подбайте про своє здоров’я!

Отримання виготовлених паспортів громадянина України здійснюється у звичайному порядку, згідно режиму роботи підрозділу ДМС.

Також радимо стежити за оновленнями на офіційному веб-сайті ДМС (https://dmsu.gov.ua/news/dms.html ) та офіційній сторінці ДМС у соцмережі Facebook, де ми будемо оперативно інформувати про поточну ситуацію та усі зміни у діяльності ДМС під час карантинних заходів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: