Мінюст інформує як правильно кролевчанам укласти договір оренди землі

Земля, Суспільство | 16:30, 17.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні у землевласників, орендарів та потенційних покупців земельних ділянок виникає багато запитань. Зокрема, щодо договору оренди землі. У Міністерстві юстиції розповіли, як правильно укласти договір оренди землі.

Повідомляється, що договір оренди землі має містити наступну інформацію: про об’єкт оренди (його кадастровий номер, місце розташування та розмір); дату укладення та строк дії договору оренди (строк дії договору оренди земельної ділянки не може перевищувати 50 років); відомості про орендну плату із зазначенням її розміру, індексації, способу та умов розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду, відповідальності за її несплату, а також інші умови, встановлені за домовленістю сторін.

Сторони договору можуть домовитися про встановлення будь-якого розміру орендної плати, але не менше ніж 3% визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки.

Вносити зміни до умов договору оренди землі можна за згодою сторін у письмовій формі шляхом укладення додаткової угоди. Якщо такої згоди немає, то спір вирішується в судовому порядку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: