Міські депутати зібралися на екстренну нараду щодо якості питної води

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 29 листопада, депутати міської ради зібралися на засідання, яке самі ж ініціювали. Питання, що вони розглянули стосувалися аналізів води, що нещодавно були зроблені за ініціативи головного інженера КП “Кролевецька ЖЕК” Ольги Хальоси. Забір води був знятий на відео і проводився на вході в багатоквартирні будинки у чотирьох мікрорайонах міста.

За результатами, що надав Глухівський міськрайнний відділ Сумського обласного центру МОЗ, вода не відповідає встановленим нормативам, а подекуди рівень вмісту заліза, перевищення показника кольоровості та каламутності значно вищий, ніж допускається. Виходячи з цього, у міськраді було прийнято рішення зібрати комісію з питань ТЕБ та НС та розглянути підняте питання після повторної перевірки зразків води.

Як сказала начальник КП “Кролевецьводоканал” Ніна Канівець, причин для паніки немає:

“Було проведено хлорування води. В понеділок будуть готові результати проб води, які відбираються щомісячно. Моніторинг постійно проводиться, згідно Програми затвердженої  з Держпродспоживслужбою. Лише після поривів може йти ржавчина, грунтові домішки, а через зношеність системи пориви бувають часто, але за якістю води ми слідкуємо постійно”, – додала вона.

Також було зазначено, що потрібно змінювати водопроводи, як по місту, так і в будинках, особливо багатоквартирного жилого фонду і тоді можна буде значно покращити дані показники, а поки що воду краще відстоювати перед споживанням і не вживати її в сирому вигляді, особливо дітям.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: