Міський голова разом із народними депутатами проінспектували ремонт Кролевецького ліцею

Будівництво, Влада | 20:43, 27.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 27 грудня, хід виконання робіт перевірили народні депутати України Михайло Ананченка та Тетяна Скрипка. Кролевецький міський голова Віктор Лехман провів гостей територією закладу.

На реалізацію даного проекту за бюджетною програмою було виділено понад 14 млн гривень з державного бюджету на умовах співфінансування з бюджетом Кролевецької міської ради, яка виділила ще понад 3 млн. гривень. Загальна вартість проекту – 17 млн 183,6 тис грн.

Після проведення тендерних процедур, в першій половині листопада підрядна організація розпочала реалізацію програми. За невеликий проміжок часу вдалося зробити рекордно велику кількість робіт

Вже зроблено утеплення школи – це понад 3800 м. кв., та на завершальній стадії встановлення вікон та дверей – понад 1400 м. кв. Також наразі виконується облаштування пандусів відповідно до державних будівельних норм. Роботи буде завершено до кінця року

Залишиться за настанням відповідного температурного режиму провести фарбування фасаду закладу.

Також заклад вже отримав частину нового технологічного обладнання для харчоблоку.

Нагадаємо, кошти для цього вдалося залучити завдячуючи підтримці народної депутатки України Тетяни СКРИПКИ, яка добре знається на проблемних питаннях освітян та опікується покращення якості харчування дітей в закладах освіти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: