Молодь Кролевеччини обирає здоровий спосіб життя

Освіта, Суспільство | 16:18, 23.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 22 березня, в Кролевецькому Будинку дітей та юнацтва відбувся конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Організаторами щорічного фестивалю-конкурсу виступили Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Кролевецької міської ради та відділ освіти Кролевецької райдержадміністрації.

Учні загальноосвітніх закладів району виступали проти шкідливих звичок і агітували відмовитися від алкоголю, паління, наркотиків. Натомість пропонували почати займатися спортом, адже країні потрібна здорова нація.

Програма фестивалю поділялася на три конкурси, в яких учасники демонстрували свої таланти і вміння. Всього у даних конкурсах взяли участь понад 120 чоловік. Переможці та призери були нагороджені дипломами і подарунками.

Зокрема у номінації “Плакат” І місце зайняла Марія Безродна (НВК №6), ІІ місце розділили Айсель Боровик (ЗОШ №7) та Єлизавета Цвєткова (ЗОШ № 2), ІІІ місце – Анна Мельник (СШ № 3), Марина Борщ (Обтівська ЗОШ) та Анастасія Сошникова (ЗОШ № 5).

Номінація “Фотографія”: І місце – Ельвіра Гасанова (ЗОШ № 5), ІІ місце – Тімур Кагерманов (Грузчанська ЗОШ) та Яна Прядко (СЮТур), ІІІ місце – Євгенія Жовтя (ЗОШ № 2), Каріна Пирлик (ЗОШ № 7) та Алла Литвиненко (Алтинівська ЗОШ).

Номінація “Літературно- музично спортивна композиція”: І місце – команда Кролевецької НВК № 6 “Смайл”, ІІ місце – ЗОШ №2 “ЗЕМС” та ЗОШ №5 “Бунтівники”, ІІІ місце – Алтинівська ЗОШ “Імпульс” та Обтівська ЗОШ “Фортуна”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: