На благоустрій міста в 2018 році виділять більше 9 мільйонів гривень

 Поділитися

Поділитися в

У бюджеті міської ради (об’єднаної територіальної громади) передбачено виділити на організацію благоустрою населених пунктів понад 9 мільйонів 200 тисяч гривень.

Скошування трави, утримання квітників у 2018 році обійдуться місту майже в 300 тисяч гривень. Планується додатково виготовити та встановити 12 квітників.

Планується провести ремонт десяти автобусних зупинок на вулицях Ранкова, 8 Березня, Лесі Українки, Івана Франка, Героїв України. 2 зупинки планується відремонтувати у селі Реутинці. На ці цілі заплановано 33 тисячі гривень. За 18 тисяч гривень виготовлять та встановлять нову автобусну зупинку. Також в бюджеті передбачені кошти на ремонт пам’ятників  по місту та у селах Грузьке та Реутинці. Загальна сума закладена в Програму соцекономічного розвитку громади становить близько 96 тисяч гривень. Встановлення та ремонт дорожніх знаків – понад 80 тисяч гривень.

Санітарна очистка міста, обпилювання дерев та їх вапняна побілка, чищення снігу, посипання протиожеледною сумішшю, відлов беспритульних тварин, нанесення дорожньої розмітки, очищення та благоустрій колодязів, утримання кладовищ, вуличного освітлення, ремонт доріг та тротуарів й інше заплановано проводити протягом року.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: