На дорогах Кролевеччини обмежать рух вантажних транспортних засобів + Перелік

Транспорт | 18:36, 19.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Служба автомобільних доріг у Сумській області повідомляє про введення обмеження руху вантажних транспортних засобів у весняний період. В зв’язку із значними деформаціями дорожнього покриття та з метою збереження його від подальшого руйнування при весняному перезволоженні верхніх шарів земляного полотна, за погодженням з Управлінням патрульної поліції у Сумській області буде обмежений рух транспортних засобів, інших самохідних машин і механізмів, автомобільними дорогами загального користування Сумської області.

У  період з 20 березня по 20 квітня 2018 року  діятиме обмеження для вантажних транспортних засобів з осьовим навантаженням понад 7 тс – на дорогах державного значення (національних, регіональних, територіальних) та з осьовим навантаженням понад 5 тс  на всій  мережі доріг місцевого значення  (обласні, районні).

Зокрема, по Кролевецькому району на трасі Р-60 “Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин” по всій протяжності (140,1 км), Т-25-03 “Вільне-Кролевець”  (Км 11+220 – км 25+390), Т-19-07 “Шостка-Кролевець” (Км 3+474 – км 38+625), Т-19-11 “Мутин-Путивль” по всій протяжності (31 км).

Обмеження не стосуються :

  • транзитного транспортного засобу,  що перетинає державний кордон ;
  • пасажирського транспорту загального користування ;
  • транспорту, що перевозить товари першої необхідності ;
  • аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій;
  • транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також транспорту, що виконують роботи за ордерами Служби автомобільних доріг.

Обмеження руху введене відповідно до ч.10 ст.12 Закону України “Про автомобільні дороги”, п.11 “Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони”, п. 5.3 СОУ 45.2-00018112-040:2009 «Введення обмежень руху на автомобільних дорогах».

Детальніше за посиланням – ПЕРЕЛІК ділянок автомобільних доріг загального користування ( державного значення ) Сумської області на яких обмежено рух вантажних транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів .

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: