На Глухівщині у Первомайському планують ліквідувати залізничну станцію «Есмань»

Транспорт | 17:01, 30.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Такий намір озвучила Конотопська дирекція залізничних перевезень.

Зокрема, до Глухівської районної влади надійшов лист, в якому значилось, що діяльність станції на сьогодні є нерентабельною, тому «Укрзалізниця» просить підтримати її закриття. У майбутньому утримувати «Есмань» можна або за кошт місцевого бюджету, або за рахунок підприємств, які користуються її послугами.

Це питання було винесено на розгляд районної сесії, яка проходила 19 квітня. Голова райради Олексій Ткаченко зазначив, що вони направили листи до керівників сільськогосподарських товариств «Агрозем» та «АгроПервомайськ», які користуються послугами станції «Есмань». Аграрії аргументовано відповіли, що залізниця потрібна, бо вони тут отримують вагони з добривом, насінням, а самі також відправляють зерно.

Своє бачення відносно даної проблеми висловив на сесії депутат Іван Кравченко. Він наголосив, що закрити – легко, а от потім відкрити – це проблема, підкреслив, що не погоджується з такою ідеєю. Його підтримали й інші депутати, у результаті проголосувавши проти закриття. Але наразі доля станції не вирішена остаточно.

Директор «Есмані» Надія Москаленко повідомила, що в штаті працює 5 чоловік: вона, троє чергових та один комерційний агент. Два рази на тиждень зі станції «Есмань» до «Хутора-Михайлівського» і назад ходить пасажирський вагон. Уся інша робота – вантажі двох сільськогосподарських товариств.

– Я працюю тут уже 39 років. При Союзі всі підприємства і заводи, які були в районі, через нашу станцію отримували необхідні для роботи матеріали, відправляли свою продукцію. Коли все закрилось, то, звісно, і станція стала малодіяльною. Чули, що дирекція має намір нас закрити, звісно, хвилюємось, бо в колективі немає жодного пенсіонера, – коментує вона.

nedelya.info

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: