На кордоні Шосткинського та Кролевецького районів реконструювали бій на Есмані + Відео

Історія | 18:26, 5.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Днями відбулася військово-історична реконструкція. Були відтворені події серпня 1941 р коли наші війська вели героїчну оборону рубежів на річці Есмань, протистоячи 2-ї танкової групи вермахту під командуванням Гудеріана.

«Тут була зламана легенда про непереможного Гудеріана. Саме тут він намагався проникнути в глиб київського укріпрайону, зломити опір на маленькому шосткинському плацдармі буквально за півтора-два десятка годин. Його війська зупинилися тут на цілий місяць », – розповів заступник голови громадської організації інвалідів та вдів інвалідів ВВВ Сергій Шишков.

Історичну реконструкцію проводив один з шосткинських військово-спортивних клубів. Біля пам’ятного знаку, присвяченого подіям Есманского бою, пройшов мітинг-реквієм. Його учасники вшанували пам’ять захисників Батьківщини

“Ми вдячні всім, хто прийшов сегодня згадати тих людей, вшанувати їх. Наші хлопці завжди були сильні. Сильні були тоді, в часи Другої Світової Війни, й сильні сьогодні, на східному фронті », – зазначив у своєму виступі мер Шостки Микола Нога.

Голова облдержадміністрації Роман Грищенко подякував ветеранам за подвиг, за те, що передають свій цінний життєвий досвід молодим поколінням. У заході також взяла участь і делегація з Кролевеччини, зокрема представники районної влади і постійні учасники даного дійства – Гречкинський вокальний колектив «Вербиченька».

Джерело: Шостка.INFO

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: