На користь дітей Кролевеччини стягнуто 755 тисяч гривень аліментів

Суспільство, Юстиція | 16:49, 13.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Юстиція Сумщини продовжує реалізацію ініційованого Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває, здійснюючи активну боротьбу з батьками, які не сплачують аліментів.

755 тисяч гривень – саме таку суму за 2 місяці 2019 року стягнуто державними виконавцями Кролевця на користь 72 дітей завдяки пакету новацій та посиленню відповідальності за ухилення від сплати аліментів. Загалом, з початку 2019 року діти Сумщини вже отримали понад 24 мільйонів гривень аліментів.

Інструменти впливу, надані законом, зокрема, обмежувальні постанови застосовано до 75 батьків. Обмеження щодо користування транспортними засобами накладено, на 75 осіб. Водночас, вперше в історії України реалізована ініціатива суспільно корисних робіт як одного із видів покарання для неплатників аліментів. На суспільно корисні роботи в районі, за рішенням суду, направлено 2 особи, завдяки чому дітям було перераховано 5824 гривні.

“Юстиція Сумщини продовжує дбати про вчасне і повне стягнення аліментів, адже закони працюють, борги повертаються, батьки починають сумлінніше виконувати свої обов’язки перед дітьми. Врешті решт таке ганебне явище, як заборгованість по аліментах, буде подолане”, – зазначають у районній виконавчій службі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: