На Кролевеччині 193 сім’ї опинилися в складних життєвих обставинах

Соціальний захист | 17:14, 19.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомила директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Кузюра під час апаратної наради при голові Кролевецької РДА. У даних сім’ях, які стоять на обліку в центрі, виховується 346 дітей.

Як зауважила виступаюча, соціальним супроводом за звітний період 2018 року охоплено 27 сімей, які опинилися у  складних життєвих обставинах, у 2017 році – 36.

Серед ключових проблем, які в ході соціального супроводу потребували розв’язання, переважали потреби в гуманітарній допомозі (одягом, взуттям, гігієнічними засобами ) – 10 сімей, у  налагодженні чи відновленні соціальних зв’язків – 17 сімей, в організації оздоровлення дітей в санаторних закладах та таборах літнього відпочинку 26 дітей,  оформленні чи відновленні деяких документів – 15 сімей, дві сім’ї потребували допомоги в лікуванні.

Станом на 1 червня складено 180 актів оцінки потреб сімей учасників АТО.

За місцем проживання клієнтів здійснено 13 виїздів працівників центру у територіальні громади (Дубовичі, Тулиголове, Камінь,  Алтинівка, Мутин, Добротове та ін.), торік – 12 виїздів.

З початку року проведено52 перевірки цільового використання допомоги при народженні дитини, складені відповідні акти. За звітний період проведено 3 обстеження сімей з метою призначення допомоги на дитину одиноким матерям, складені відповідні акти.

Проведена робота із сім’єю потенційних кандидатів у  батьки-вихователі. Були зібрані відповідні  документи, членами сім’ї, пройдено навчання у Сумського ОЦСССДМ з 10 по 13 квітня. За підсумками навчання, дана сім’я отримала  рекомендації про включення до Єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів. Наразі, працівники центру здійснюють соціальне супроводження 4 прийомних сімей, в яких виховується 5 прийомних дітей.

У центрі працює 5 осіб, які надають соціальні послуги, з них – 3 фахівці із соціальної роботи у 3 сільських територіальних громадах (Спаська, Литвиновицька, Ярославецька ), які утримуються за рахунок субвенції сільських рад.  Вони, також, співпрацюють з лікарнею та іншими суб’єктами соціальної роботи, проводять тематичні заходи, акції та виготовляють буклети, щоб запобігти негативним явищам в суспільстві.

Детальніше на сайті Кролевецької РДА.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: