Виговська

На Кролевеччині будують лісові дороги + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в ДП “Кролевецьке лісомисливське господарство”, нещодавно, силами працівників підприємства була побудована дорога лісогосподарського призначення у Дубовицькому лісництві, поблизу села Тулиголове. Її протяжність 1,6 кілометри.

Розпочато будівництво дороги лісогосподарського призначення і в Ярославецькому лісництві. Протяжність даної дороги – 4,5 кілометри.

Також, протягом місяця, працівники підприємства, провели ремонт доріг лісогосподарського призначення на території Грузчанського лісництва, загальною протяжністю більше 5 кілометрів.

Будівництво нових лісових доріг дає змогу забезпечити процеси лісокористування, можливість активного відновлення та охорони лісу, виконання протипожежних заходів, доступ до віддалених ділянок, де є необхідність заготівлі перестиглого лісу, на місці якого шляхом природного поновлення і посадки лісових культур виростає молодий ліс. Також це полегшує умови проживання місцевого населення, пересування на лісових дорогах відвідувачів лісу – туристів, збирачів грибів і ягід.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: