На Кролевеччині обговорили перспективи розвитку громади

Влада | 19:31, 18.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 18 січня, під час апаратної наради при Кролевецькому міському голові обговорили перспективи розвитку Кролевецької громади. Зокрема, зупинялися на поточній діяльності та організації роботи працівників управлінь і відділів міської ради. Про це повідомляють на сайті міської ради.

«Колеги, я наголошую на тому, що кролевчани мають бачити нашу роботу, відчувати те, що за життєдіяльність Кролевеччини відповідають професійні, амбітні, знаючі люди. Ми маємо якісно організовувати свою роботу, оперативно, мобільно, а головне – ефективно реагувати на виклики, адже часу для «розкачки» немає. Звертаюсь до всіх, надавайте проєкти, бачення, ідеї і ініціативи, які покращать життя наших людей. Відсидітися не вдасться нікому», – сказав Віктор Лехман.

Також, міський голова звернув увагу на належне обслуговування жителів громади в центрі надання адміністративних послуг Кролевецької міської ради, у відділі соціального захисту населення та інших підрозділах, які безпосередньо взаємодіють з людьми.

«Якщо нашим людям потрібно, то ми станемо для них не лише працівниками органу місцевого самоврядування, а й психологами, соціальними працівниками тощо. Кролевчани мають знати, що тут їм раді, на них завжди чекають і готові підставити плече у будь-якій ситуації», – наголосив Віктор Лехман.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: