На Кролевеччині перевіряють готовність перевізників до зими

 Поділитися

Поділитися в

У період з 20 листопада по 17 грудня проводитися загальнодержавний комплекс цільових заходів «Перевізник-зима». Про це повідомила, перший заступник голови Кролевецької районної державної адміністрації Валентина Тищенко.

Вона наголосила на безумовному дотриманні основних законодавчих актів, які є обов’язковими для власників транспорту і громадян, які користуються послугами транспорту та шляхами сполучення. Зокрема, Закону України «Про автомобільний транспорт», Закону України «Про транспорт» та Закону України «Про дорожній рух».

Також було роз’яснено, що даний комплекс заходів проводиться з метою попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період.

Перевірки здійснюватимуть працівники Нацполіції області із залученням територіального підрозділу Укртрансбезпеки.

Перевізникам слід виконувати вимоги законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень. Особливо приділити увагу підготовці водіїв та транспортних засобів до роботи в зимовий період.

Крім цього, під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) особлива увага буде приділятися технічному стану транспортних засобів, використанню зимових шин, справності запасних виходів, відповідності зовнішнього і внутрішнього спорядження (екіпірування) транспортних засобів встановленим вимогам, їх готовності до роботи в зимовий період, відповідності зовнішнього і внутрішнього спорядження (екіпірування) транспортних засобів встановленим вимогам, виконанню вимог щодо дотримання режиму праці та відпочинку водіями автобусів, обов’язковому зберіганню автобусів у спеціально пристосованих для цього місцях, проведенню відповідних інструктажів з водіями транспортних засобів щодо використання ланцюгів проти ковзання під час експлуатації транспортних засобів у складних погодних умовах.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: