На Кролевеччині показник захворюваності на ГРВІ найвищий в районі

Суспільство 11:46, 3.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією Конотопського районного відділу ДУ «Сумський ОЦПХ МОЗ» за минулий тиждень у Конотопському районі захворюваність на ГРВІ зросла: захворіли 731 особа, з них  394 дитини.

Показник захворюваності продовжує залишатись нижче порогу середнього рівня інтенсивності епідпроцесу в усіх територіальних громадах району, але  перевищує середньообласний на 23%. Найвища захворюваність залишається серед населення Кролевецької ТГ.

Кількість випадків ГРВІ по територіальних громадах Конотопського району:

Бочечківська – 9

Буринська – 44

Дубов’язівська – 15

Конотопська – 379

Кролевецька – 167

Новослобідська – 9

Попівська – 34

Путивльська – 74

Серед хворих на ГРВІ зареєстровано 3 випадки COVID-19 тільки у дорослих:

2 випадки – в Буринській ТГ

1 випадок – в Кролевецькій ТГ

Випадків захворювання на грип не виявлено. За 48-й тиждень госпіталізовано 29 хворих на ГРВІ, в т.ч. 1 хворий на COVID-19. Летальні випадки не реєструвались.

Міністерство охорони здоров’я України НАГАДУЄ: Для профілактики грипу та ГРВІ:

Уникайте близького контакту з хворими.

В разі контакту з хворими – одягніть маску.

Якщо захворіли – лишайтеся вдома.

Мийте руки, намагайтеся не торкатися обличчя.

Привчіть себе до корисних звичок.

Противірусні препарати приймайте тільки за призначенням лікаря.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору