На Кролевеччині привітали з професійним святом працівників і ветеранів культури та майстрів народного мистецтва
Поділитися в
Копіювати посилання
Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН разом із заступником Конотопської районної ради Олексієм БОЙЧЕНКОМ привітали працівників і ветеранів культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом.
«Щиро дякую творчим, емоційним людям, які популяризують українську культуру та прославляють нашу Кролевеччину, як в Україні, так і далеко за її межами. Вдячний вам за самовіддану працю по збереженню і примноженню багатовікових народних традицій, нематеріальної культурної спадщини Кролевецької громади. А також за організацію і активну участь в мистецьких та благодійних акціях в підтримку і допомогу нашим Захисникам і Захисницям! З початку повномасштабного вторгнення агресора, завдячуючи Вам було зібрано на підмогу більше 1000000 грн» – вітаючи присутніх зазначив міський голова Віктор ЛЕХМАН.
Міський голова побажав працівникам культури міцного здоров’я, благополуччя та омріяного миру.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
