На Кролевеччині розроблятимуть Стратегію розвитку туризму

Суспільство | 17:39, 26.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

За підсумками “круглого столу”, який проходив у музеї кролевецького ткацтва, прийнято рішення щодо розробки Стратегії розвитку туризму на Кролевеччині. Про це повідомив голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий.

Він зазначив, що було надано доручення відділу культури райдержадміністрації опрацювати питання створення робочої групи, в яку мають увійти представники культури, освітяни, зацікавлені підприємці та громадськість, задля розробки даної Стратегії.

На засіданні зазначалося, що основу туристичного багатоманіття нашого краю складають кролевецькі рушники, яблуня-колонія, Дубовицька криниця та історику-культурний комплекс “Кочубеївський”, Дуб-орел тощо. Кролевеччина багата на цілющі джерела, природні пам’ятки і талановитих людей. Тож цілеспрямована робота в напрямку туризму, в тому числі і як бізнесу – може стати неабияким підґрунтям для економічного і соціального розвитку регіону.

Нагадаємо, що в обласній державній адміністрації розробляється програма розвитку туризму до 2022 року, яка частково фінансуватиметься із обласного бюджету.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: