На Кролевеччині розробляють новий туристичний проєкт

Культура | 16:30, 29.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

28 січня в Центрі культури Кролевецької міської ради відбувся круглий стіл з питання рекреаційної та туристичної привабливості Кролевеччини. Про це повідомляють на сайті міської ради.

На зустріч завітали гості: Олександр Ланін – депутат Глухівської міської ради, Сергій Панченко – начальник наукового відділу Гетьманського національного природного парку, доктор біологічних наук, доцент, Олександр Мірошниченко – науковий співробітник національного заповідника «Глухів» та Максим Конюх – активіст, волонтер, уродженець села Воргол.

Кролевецьку міську громаду представляли заступник голови Кролевецької міської ради В’ячеслав Жовтя, головний спеціаліст відділу культури і туризму Людмила Булах, директор Центру культури Ігор Гуменюк та його заступник Наталія Сіра, художній керівник закладу Ольга Михайленко та культорганізатор Наталія Часник, а також староста сіл Литвиновичі, Антонівка, Воргол Євген Рудь.

Усі присутні зібралися задля обговорення розвитку і “просування” історичних памяток, що знаходяться на території Воргла.

“На сьогодні парк являє собою ділянку лісу прощею 5,7 га, в ньому простежуються окремі контури алей та галявин, збереглися окремі старі дерева. Велика видова різноманітність дерев та трав, значне історико-культурне та рекреаційне значення дозволяють створити на його території заповідну зону та віднести її до пам’яток садово-паркового мистецтва. А можливість проведення на території Воргла цікавого історико-культурного свята або фестивалю могла би стати додатковим магнітом на туристичній карті Кролевеччини”, – зазначалося на засіданні.

Активісти з Глухова, Конотопа та Путівля презентували під час заходу своє бачення та напрацювання у даному напрямку.

“Кролевчани з радістю відгукнуться на цікаву ідею. Працівники Центру культури, маючи значний досвід у проведенні різножанрових фестивалів та свят, зможуть її реалізувати. Тож, сподіваємося, що спільними зусиллями найближчим часом отримаємо новий цікавий культурний проєкт”, – зазначив В’ячеслав Жовтя.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: