На Кролевеччині відновили міст через річку Сейм

Інфраструктура 16:42, 30.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині руками ворога зруйновано 15 мостів, зокрема один із них на Кролевеччині.

Відучора проїзд даним мостом знову відкрито для жителів – дві частини мосту з’єднали надійною бетонною конструкцією, встановили огорожу, облаштували тротуари.

«Це артерія життя, яка поєднує не тільки дві громади, а й кілька районів області. Відтепер до людей зможуть вчасно доїхати екстрені служби, почнуть курсувати рейсові автобуси. Також цей міст є важливим об’єктом для розвитку економіки району і області. Він значно скорочує шлях зібраного збіжжя від поля до місць переробки, зберігання», – зауважив Дмитро Живицький, який особисто проінспектував міст.

Також стало відомо, що до відновлення мосту долучилися підприємці та аграрії.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору