На Кролевеччині відновили міст через річку Сейм
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині руками ворога зруйновано 15 мостів, зокрема один із них на Кролевеччині.
Відучора проїзд даним мостом знову відкрито для жителів – дві частини мосту з’єднали надійною бетонною конструкцією, встановили огорожу, облаштували тротуари.
«Це артерія життя, яка поєднує не тільки дві громади, а й кілька районів області. Відтепер до людей зможуть вчасно доїхати екстрені служби, почнуть курсувати рейсові автобуси. Також цей міст є важливим об’єктом для розвитку економіки району і області. Він значно скорочує шлях зібраного збіжжя від поля до місць переробки, зберігання», – зауважив Дмитро Живицький, який особисто проінспектував міст.

Також стало відомо, що до відновлення мосту долучилися підприємці та аграрії.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
